• “Hedefimiz Memnuniyetiniz”

  Titreşimli elek eleme sistemi Kırma eleme ekipmanlarımızın kaçınılmaz bir üyesi olan elekler ürünlerinizi istediğiniz ebatlara göre ayırmak mümkün kılınıp , kullanım kolaylığı sağlanmış olunmaktadır.

ES Makina güvencesiyle üretilen Titreşimli elek ürün grubumuz yüksek kapasiteli seçenekleriyle de isteklerinizi kusursuz bir şekilde karşılamaya yönelik olarak dizayn edilmektedir.
Titreşimli Elekler ürünü değişik ebatlı sınıflara ayırmak amacıyla yapılırlar. 1,2,3,4 katlı olarak imal edilirler.
Ayrı bir motor, direk yada kayış-kasnak sistemli, özel rulmanlar ile elek gövdesine yataklanmış eksantrik mil, milin her iki ucunda birer eksantrik ağırlık ile tahrik edilirler.
DAİRESEL titreşim yaparlar.
Titreşim gövdesi ağır hizmet tipi yeterli sayıda helezon yay ile ana şaseye oturtulur.
Titreşimli Elek katları arası, elek teli değişimini kolayca sağlayacak şekilde geniştir. Tel gergi sistemi, tel değişimi en kısa sürede yapılabilecek şekilde projelendirilmiştir.
Elek tahrik sisteminde, ağır hizmet tipi oynak masuralı rulmanlar kullanılmıştır. Bu rulmanlar elekte meydana gelen ağır yükler için, özel imal edilmiştir. Elek ön oluğu gerektiğinde raylı yapılarak elek telinin çabuk değişimi sağlanır. Elek şasesindekİ üç tarafı platform ise kolayca bakım olanağı sağlar.

İstenilen kapasiteye göre özel elek üretimide yapabilmekteyiz.

yıkama elek
yıkama elek